Ücretsiz Renault Marka Radyo Teyp Kodu Bulma

Ücretsiz Renault Marka Radyo Teyp Kodu bulma başlıklı yazımı neden yazdığımı ve sizinde başınıza gelebilecek bir durum olduğu için çok araştırma yaptım. Geçtiğimiz günlerde başımıza gelen olaydan sonra teybimizin şifresini bu şekilde bulduk.

Aslında yaptığımız şey şuydu teyb için satılan usb bellek okuyucu aux bağlantısı olan aşağıda resmini görmüş olduğunuz cihazı teybe bağlamaktı.

 

Cihazı bağlamayı da sorunsuz bir şekilde başardık. Gerekli bağlantıları yaparak ve kasetçalar bölümünü iptal ederek teybimize cihazı monte ettik. Ama bir sorunumuz vardı denemek için teybi yerine taktığımızda bizden kod istiyordu. Normalde teyp kodunun araçla birlikte verilen kitapçıklar da yazılı olması gerekli ama biz böyle bir ibareye ulaşamadık.

Sanırım bizden önceki sahibi bu konuda çok dikkatli değilmiş kitapçıkların bazıları eksikti. Eğer sizde kitapçıklarınız tamsa ve teybiniz araçla birlikte gelen orjinal teyp ise o zaman kodunuzu kitapçık içerisinden bulabilirsiniz.

Ücretsiz Renault Marka Radyo Teyp Kodu Bulma

Şayet böyle bir kitapçığa ulaşamıyor iseniz Renault destek hattını arayarak Renault veya Dacia araçlarınızın herhangi bir modeli için radyo kodunu öğrenebilirsiniz.

Renault Yardım ve Destek Hattı: 444 62 47 bu numaradan ulaşabilirsiniz. Ruhsatınızı yanınızda bulundurmayı unutmayın.

Ücretsiz Renault Marka Radyo Teyp Kodu Bulma adlı yazımda yukarıdaki adımlar sonucunda teyp kodunuza ulaşamadıysanız. Sizler için derlediğim ve tek tek denediğim 3 android ve ios uygulamadan bahsedeceğim. Öncelikle programlara gerekli bilgiyi vermek için aracımızdaki teybi yerinden çıkarıyoruz. Aşağıdaki resimde de görüldüğü üzere kırmızı ile kutu içerisine aldığım barkod bölümündeki son dört haneyi bir yere not edelim

Barkod kodundaki son dört haneyi aldıktan sonra gerekli olan uygulamayı telefonumuza yükleyelim.

Şu an için sizlere üç adet android yada ios uygulama linki vereceğim hepside aynı işi yapmakta

 

PlayStore’da Renault Radyo Kodu

AppStore’da Renault Radyo Kodu

 

borkod kodunun son dört hanesini yazdıktan sonraki bize verdiği kod Ben Tüm programlara N214 kodunu sorgulattım. ilk programda sonuç 2722 çıktı.

ikinci programımız ise Renault Radio Code Calculator programını android marketten indirebilirsiniz. ios için şu anda yapılmış bir sürümü yok

Renault Radyo Kodu Hesaplayıcısı PlayStore

N214 için bu programın verdiği sonuca bakalım yine aynı sonuç 2722

son programımız ise Renault Radio Code programı sadece android sürümü bulunmakta aşağıda vereceğim linkten telefonunuza indirebilirsiniz.

Renault Radyo Kodu PlayStore

son programımızda N214 için 2722 sonucunu bize verdi.

Gördüğünüz gibi üç uygulamayıda denedim ve hepside aynı sonucu vermekte . Daha bir çok uygulama var android markette ama ben en popülerlerini sizler için denedim. Karar sizin sonuçta hepsi aynı işi yapıyor. İndirin kullanın sonrada silin bu programlar dacia içinde kullanılabilir.

 

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *