Ücretsiz Cinderella WordPress Teması – Güzellik ve Spa Salonu Teması

Cinderella WordPress Teması  ücretsiz İndir. Geçtiğimiz günlerde  themeforest’in ücretsiz olarak dağıtmış olduğu Cinderella WordPress Teması büyük ilgi görmüştü ben de hemen bu temayı daha sonrada kullanabilmek için sizler adına yedekledim.

Themeforest in haziran 2018 tarihinde ücretsiz olarak yayınladığı Cinderella WordPress temasıyla karşınızdayım.  Tema responsive özelliği ile tüm ekranlara uyumlu. Sade esnek ara yüzüyle güzellik salonları masaj salonları spa salonları gibi birçok yerde kullanabileceğiniz profesyonel bir temadır. Tema içerisinde bulunan PageBuilder eklentisi sayesinde temayı kendinize özgün düzenleyebilirsiniz. aynı zamanda Ürün satışı gerçekleştirebileceğiniz Woocommerce eklentisiyle birebir uyumludur.

Zarif ve tamamen duyarlı tasarımı olan Cinderella WordPress Teması firmanızın markalaşmasında büyük rol oynayacaktır.

sitemizden Cinderella WordPress Teması nı ücretsiz olarak indirebilirsiniz herhangi bir lisans sorunu yaşamadan güvenle kullanabilirsiniz. Themeforest Haziran ayında Biz kullanıcılara ücretsiz olarak sunmuş olduğu Cinderella temasını hiçbir koşulda hiçbir mecrada ücretli olarak satamazsınız.  lisans koşulları gereği Cinderella temasının gelecek güncellemelerini ücretsiz olarak indirdiğiniz için alamayacaksınız. TEMA’nın tüm özellikleri bu ücretsiz sürümünde bizlere  kısıtlanmadan verilmiştir. Themeforest her ay bizler için yayınlamış olduğu ücretsiz ürünleri biz kullanıcılarına tanıtmak amacıyla vermektedir. Diğer ücretsiz temalardan farkı pro sürümleri olmalarıdır ancak dediğim gibi güncelleme alabilmeniz için Temanın orjinal halini satın almanız gerektiğini unutmayın.

Firmanız için aradığınız tema buysa sizlere tavsiyem temayı satın almanızdır.

Bir web siteniz yokmu ozaman hemen şuradaki yazımdan kendinize bir hosting ve alan adı alın ve hemen bir wordpress kurun istediğiniz tema buysa hemen indirip kullanmaya başlayın

TEMA’nın özelliklerine Gelecek olursak.

 1. Online rezervasyon eklentisi
 2. Gelişmiş fiyatlandırma modülü
 3. Woocommerce  mağaza eklentisi
 4. Üç başlık seçeneği
 5. Tarayıcı uyumluluğu:  Firefox, Safari, Chrome,  Internet Explorer vb
 6. Redux çerçeveli tema seçenekleri
 7. Artırılmış renk düzeni seçenekleri +  özel renk seçimi
 8. Revolution  Slider entegreli
 9. Bootstrap Ile hazırlanmış responsive tema
 10. Paralaks ve video arka plan
 11. 800+ Google yazı tipi
 12. Görsel düzenleyici  PageBuilder
 13. Full tema dökümantasyonu
 14. FontAwesome  desteği
 15. WPML yerleştirme desteği
 16. Tek tıklamayla demo içerik yükleme
 17. Ses ve video gömme
 18. Psd dosyaları dahil

Sitemizden Cinderella Ücretsiz WordPress Teması nı ücretsiz olarak indirebilirsiniz, herhangi bir lisans sorunu yaşamadan güvenle kullanabilirsiniz. Themeforest 2018 Haziran  ayında Biz kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmuş olduğu Cinderella temasını hiçbir koşulda, hiçbir mecrada ücretli olarak satamazsınız.  Lisans koşulları gereği Cinderella temasının gelecek güncellemelerini ücretsiz olarak indirdiğiniz için alamayacaksınız. TEMA’nın tüm özellikleri bu ücretsiz sürümünde bizlere  kısıtlanmadan verilmiştir. Themeforest her ay bizler için yayınlamış olduğu ücretsiz ürünleri biz kullanıcılarına tanıtmak amacıyla vermektedir. Diğer ücretsiz temalardan farkı pro sürümleri olmalarıdır ancak dediğim gibi güncelleme alabilmeniz için Temanın orjinal halini satın almanız gerektiğini unutmayın..

 

Demo Görüntüle                                               Temayı İndir

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *