Reklamsız Harika 6 Android Launcher Tema

0 176

Google Play Store’un çok sayıda iyi launchera sahip olduğuna şüphe yoktur. Ancak, çoğu reklamlarla doludur. Başlatıcı iyi ve şık özellikleri barındırsa bile, bu deneyimi reklam gösterimleri düşürür.

Reklamsız bir launcher arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Hiçbir reklamı olmayan 6 Android başlatıcıyı listeledik. Yazı iki bölümden oluşuyor – ücretsiz ve freemium uygulamalar.

Ücretsiz Launcherlar

Aşağıda belirtilen launcherlardaki tüm özellikler ücretsizdir. Uygulama içi satın alma ve reklam yok.

Basit, ücretsiz ve hızlı, Evie Launcher’ı en iyi tanımlayan üç kelimedir. Herhangi bir özellik düşünün, muhtemelen Evie Launcher’da var. Sütun ve satır sayılarını ayarlayın, simge boyutunu değiştirin veya simge etiketlerini gizleyin gibi birçok özellik barındırır.

Başlatıcı genişletilebilir bir dock ve istemezseniz dock gizleme özelliği sunuyor. Uygulama simgelerini değiştirmeyi seviyorsanız, bu başlatıcıdan simge paketlerini kolayca değiştirebilirsiniz. Ayrıca, başlatıcı sadece telefondaki uygulamaları değil, aynı zamanda web’de de arama yapan güçlü bir arama özelliği ile gelir. Ayrıca, varsayılan arama motorunu Google’dan DuckDuckGo veya Bing’e dönüştürebilirsiniz.

Tabii ki launcher, jestleri ve okunmamış bildirim rozetlerini destekler. Uygulama, sol taraftaki bir Google beslemesiyle gelmezken, haberleri ve alakalı içeriği gösteren Evie özet akışını yayınlar. Tüm bunları ücretsiz ve herhangi bir reklam olmadan elde edersiniz.

Microsoft Launcher, Evie Launcher’a benzer, ancak bundan çok farklı. Android için tüm Microsoft uygulamaları oldukça ilgi çekici ve çoğu reklamsız olarak ücretsizdir.

Microsoft Launcher, simge boyutu, uygulama kılavuzu, gizli uygulamalar, vb. gibi temel özelliklerin yanı sıra, genişletilemez bir dock ve istemezseniz dock’yu gizleme yeteneği sunar. Bildirim rozet stilini noktalardan seçebilir.

Launcher üç harika özellik ile geliyor. Biri, ana ekranın sol tarafında, son uygulamalar, görevler, yapışkan notlar ve haberler gibi bir sürü şey aldığınız kişiselleştirilmiş beslemedir. İkinci şey, görüntü tanıma teknolojisidir. Google Lens’e benzer şekilde, nesneler hakkında bilgi bulmak için kamerayı arama çubuğunda kullanabilirsiniz.

Son olarak, bu launcherı en ilginç kılan şey, Continue on PC özelliği. Bu özelliği kullanarak, herhangi bir üçüncü taraf uygulama kullanmadan Windows 10 çalıştıran bilgisayar ile bağlantıları paylaşabilirsiniz.

Hiçbir ücret ödemeden özelleştirme seçenekleri bir avuç özellik istiyorsanız, Lawnchair Launcher bunacevaptır. Sadece 3MB, ancak uygulama çok şey sunuyor.

Başlangıç ​​olarak, başlatıcı bir tema ayarlamanıza ve temayı uygulamak istediğiniz alanları seçmenize izin verir. Ardından, bu başlatıcı ile her şeyi özelleştirebilirsiniz. Simge boyutu, metni veya rengi gibi. Dock ayarlarıyla bile oynayabilir ve iki sıralı dock’u etkinleştirebilirsiniz.

Diğer launcherlardan biraz farklı olduğu için TSF Launcher’a alışmak biraz zaman alabilir. Diğer launcherlardan farklı olarak, üç tür uygulama görünümünü destekler – Ana ekran, uygulama çekmecesi ve tüm uygulamalar ekranı.

Bu launcher ile ilgili benzersiz şey animasyon özelliği. Animasyonlara ve efektlere çok önem veren bir 3D başlatıcısı. Böyle şeylerden hoşlanıyorsanız bu launcherı seveceksiniz.

Özellikler açısından, tam hareket desteği, temalar, sınırsız dock, bildirim rozetleri, çoklu seçimler, simge özelleştirmesi ve çok daha fazlasını elde edersiniz.

Freemi̇um Launcherlar

Aşağıdaki launcherların sınırlı özelliklere sahip ücretsiz bir sürümü var. Tüm özelliklerinden yararlanmak için, premium sürümünü satın almanız gerekir.

Nova Launcher en popüler Android başlatıcısı. Nova Launcher zengin özellikli. Bununla birlikte, bazı özellikler Prime sürümü altında kapalıdır.

Basit bir özelleştirme için bir başlatıcı kullanmak isterseniz, Nova Launcher bunların hepsini ücretsiz sürümde ve herhangi bir reklam olmadan sunar.

Ne yazık ki, ücretsiz Nova Launcher, jestler, okunmamış simgeler ve gizli uygulamalar gibi bazı önemli özelliklerden yoksundur.

Nova Launcher’a benzer şekilde, Action Launcher, reklamsız bir başlatıcı arıyorsanız başka bir mükemmel seçimdir. Bunda ayrıca okunmamış bildirim rozetleri ve gizli uygulamalar gibi bazı temel özellikler Prime sürümü ile sınırlıdır.

Neyse ki, Action Launcher’ın ücretsiz sürümünde bazı ilginç özellikler elde edersiniz. Bunlar arasında birkaç hareket ve her zamanki başlatıcı özellikleriyle birlikte arama kutusu için uygulama kısayolları ekleme olanağı bulunur. Ayrıca, bir klasörün tamamını bir uygulama olarak gizleyebileceğiniz Cover özelliğini de edinebilirsiniz.

İşte 2018’de Android için en iyi alternatif launcher’lar. Akıllı telefonunuzu daha çekici ve kullanışlı hale getiren, hem telefonunuzun görünümünü istediğiniz gibi ayarlanmasını sağlayan hem de telefonun çalışmasını optimize eden uygulamalar. ..

Başlatıcı (veya uygulama başlatıcısı) Android’in omurgası, en çok zaman harcadığınız ekran. Bu başlatıcı genellikle bir akıllı telefon üreticisinden diğerine değişir ve Android’in temel sürümünde mevcut olan işlevleri önemli ölçüde azaltabilir . Kısa..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşın

Teşekkürler
close-link