İnstagram Kaydedilenler Özelliği Nedir?

İnstagram her geçen gün farklı özellikler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. İnstagram kaydedilenler özelliği nedir?

Aslında bakıldığında, İnstagram kaydedilenler özelliği sayesinde direkt olarak siz de gün içinde gördüğünüz şeyleri yeniden görme imkanı bulabileceksiniz. Özellik, direkt olarak keşfete ya da herhangi bir şekilde ana sayfanıza düşen bir gönderinin kaydedilmesi şeklindedir. Bunun için yapmanız gereken, direkt olarak kaydedilenler özelliğini aktif olarak kullanmak. Hem avantaj elde edecek hem de sorunsuz bir şekilde kullanımın gerçekleşmesi sağlanacaktır. Peki, nasıl açacaksınız? Nasıl kaydedeceksiniz?

İnstagram Kaydedilenler

Özellik sayesinde, dönmek istediğiniz ya da yeniden görmek istediğiniz gönderilerinize en kolay şekilde ulaşma şansı bulacaksınız. Bunu değerlendirmeniz durumunda siz de giriş yaptığınızda daha önce görüp kaydettiğiniz gönderileri yeniden görebileceğinizi anlayacaksınız.

Kaydedilenler;

Giriş yapmak için ayarlar bölümüne tıklayın. Ardından hesap sekmesinden direkt olarak karşınıza kaydedilenler çıkacak. Burada en son kaydedilenlerden eskilere doğru kayıt alınmış olacak. Siz anında en son kaydettiğinizi göreceksiniz. Bunun yanı sıra direkt olarak giriş işlemini yapmanız durumunda, anında bu alanda sunulan hizmetleri de değerlendirip direkt olarak kaydetme işleminden sonra inceleme yapabilirsiniz. İnstagram kaydedilenler kapsamında, sunulacak olan bu özellikleri değerlendirin ve siz de kaydetme işlemi yapacaksınız bunun üzerinden dilediğiniz gibi seçeneklere göre hareket edin. 

Anında kaydetme işleminin yapılması durumunda, en son kaydedilenden başlayarak sorunsuz bir şekilde görebilirsiniz. Kaydetme işlemi son derece kısa süren bir işlem olduğundan herhangi bir şekilde işlemin gerçekleşmesi sizin için de zaman almayacaktır.

İnstagram Gönderi Kaydetmek

Sizin için sunulan bu özellik, anında kaydetme işleminin gerçekleşmesini sağlar. Bu durumda direkt olarak kaydetme işleminin tamamlanmasını sağlamak açısından siz de gönderi üzerinden işlem yapabilirsiniz. Hem hızlı hem de güvenli bir şeklide kaydetme olur. Size sunulan imkanları değerlendirmeniz durumunda, direkt olarak kaydetme konusunda da sorun yaşamadan anında işlem yapabilirsiniz. İnstagram gönderi kaydetmek postun altında yer alan sağdan ilk simgeye tıklamanız durumunda olacak. Bu durumda yaptığınız işlemin hemen ardından kaydedilenler sayfasına da giriş yaparak inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *