Google Llc Nedir?

Önceleri Google Inc. adı ile bilinen Google, 2017 senesinin Eylül ayından bu yana Google Llc resmi adını kullanmaktadır.

İnternet arama yapmak, çevrimiçi bilgi dağıtımı sağlamak, reklam teknolojileri, arama motorları gibi bir çok değişik alanda yatırları bulunan Google Llc,’nin geliştirmiş olduğu çok sayıda internet tabanlı hizmet ve ürünleri bulunmaktadır.

Sunduğu hizmetlerle çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Google Llc nedir?, bütün hizmetlerine ve ürünlerine kendi içinde erişim olanağı sağlar. Her geçen gün kendisini yeniler ve kullanıcı sayısını daimi olarak artırır.

Google Llc’nin Sunduğu Ürünler ve Hizmetler Nelerdir?

Günümüzde Google Llc’nin tüm dünyaya ve insanlığa sunmuş olduğu pek çok ürünü ve hizmeti vardır. Aynı zamanda her geçen gün bu hizmetlere yenilerini katmaktadır. Muazzam hizmet veren bu firma, aynı seviyede gelir düzeyine de sahiptir.  

Google Kurumsal Reklam Programları

Google Llc, gelirlerinin büyük kısmını Google Llc kurumsal reklam tanıtım programları üzerinden elde etmektedir. Google Llc, olukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Böylece  reklam tanıtım kampanyaları üzerinden reklam tanıtım pazarında büyük komisyon ücretleri kazanmaktadır. Her bir reklam tanıtım içeriği hedef kitleye göre hazırlandığı için, bu durum reklam tanıtımların tıklanma sayısını artırarak başarılı sonuçların elde edilmesine yardımcı olmaktadr. En çok tercih edilen Google kurumsal reklam tanıtım programları arasında Google Analytics, Google AdWords, Google AdSense yer alır. 

Google  Arama Motoru

Google Llc’ ana sayfası olarak Google arama motoru, hizmetini kullanıcılara sunar. Bu hizmet işletmenin en popüler uygulaması olarak ön plana çıkmaktadır. Hem Türkiye’de hem de dünya çapında en çok tercih edilen arama motoru Google’dır.  

Günümüzde bütün internet siteleri Google Llc arama motoru sonuçlarında ön sıralara yükselebilmek için SEO çalışmaları geliştirir. Tüm bunların dışında Google haberler, Google haritalar, Google görsel arama motoru, , Google alışveriş gibi bir çok hizmet de Google Llc tarafından sunulmaktadır. Google Translate hizmeti de bir hayli popülerdir ve sıklıkla kullanılan Google Llc hizmetleri içerisinde yer alır. Google tartışmanız faaliyet gösterdiği alanlarda en iyisidir.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *