Apple Pay Türkiye’de Nasıl Kullanılır?

Apple Pay’in Türkiye’de aktif olması yakın zamanlar için konuşuluyor. Peki, Apple Pay Türkiye’de nasıl kullanılır?

Bakıldığında Apple pay kullanımının temassız ödemeler gibi çalıştığı görülür. Apple Pay Türkiye’de nasıl kullanılır sorusunun yanıtı, direkt olarak aktif hale getirilmesinin hemen ardından, direkt olarak kullanımın avantajlı bir şekilde olması için temassız gibi hareket edilmesi sağlanacaktır. POS cihazı ile telefonun arasında kablosuz şeklide bir bağlantı kurulacak olduğunu söyleyebiliriz. Bu durumda direkt olarak kullanım, avantajlı bir şeklide sizin tarafınızdan gerçekleşmiş olacaktır.

Apple Pay Türkiye Hakkında

Şu anda Apple Pay’in Türkiye’de kullanımı, ancak İngiltere üzerinden açılmış bir App Store hesabı ile olabilir. Bu hesabın açılmasından sonra, diğer işlemler kolay olacaktır. Eğer İngiltere lokasyonlu açılmış bir Apple Pay hesabınız yoksa, işlemler ile biraz uğraşmanız gerekebilir. Ancak bu şeklide bir kullanımda herhangi bir sorun olmadan direkt olarak online ödeme yöntemlerinde olduğu gibi kolayca, basit bir şekilde ödemenin gerçekleşmesi sağlanıyor olacaktır. Avantajlı bir şeklide sunulan bu hizmetten siz de faydalanabilirsiniz. Apple pay hesabı için İngiltere bankalarından açılmış bir hesaba ihtiyaç duyuluyor. Kullanım için direkt olarak onun üzerinden işlemlerin gerçekleşmesini sağlamış olacaksınız. Türkiye için henüz aktif olma durumu sağlanmamış olduğundan, bunun gerçekleşmesi avantajlı bir şekilde olmayabiliyor. İşlemlerin tamamlanmasından sonra ise direkt olarak bu alanda sorunsuz bir şeklide ödeme yapılması da sağlanmış olacaktır.

Apple Pay Temassız ile Ödeme Yapmak

Aslında tam olarak mantık, temassız ödemeler ile aynı olacağından herhangi bir şekilde endişe duymanız gerek yok. Direkt olarak ödeme konusunda sunulan seçenekleri değerlendirin ve hızlı bir şeklide bu alanda ödemenin gerçekleşmesini sağlayın. Yapılan bir alışverişin sonrasında, anında boon wirecard üzerinden ödeme gerçekleşecek dediğinizde, direkt olarak temassız bir şekilde ödemenin yapılması da sağlanıyor olacaktır. Bunu göz önünde bulundurun ve direkt olarak siz de temassız ile yapacak olduğunuz bu ödemeyi sorunsuz bir şekilde tamamlayın. Anında işlemlerin tamamlanması sağlanacaktır. Apple pay temassız ödeme kapsamında siz de ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Seçim sizin.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *