APK Dosyalarını Yönetebilmek İçin Kullanabileceğiniz 3 Yöntem

APK dosyalarının düzenlenmesi için Google Play dışındaki seçenekleri tercih eden kişilerin dosya yönetimi için birçok farklı alternatifi bulunmaktadır.

Yeni bir güncelleme yaptıktan sonra cihazınızı desteklemeyen bir uygulama olması halinde ya da bölgenizde ihtiyaç duyduğunuz uygulamanın kullanılmaması halinde kullanılabilecek bazı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler sayesinde APK dosyalarını yönetmek için imkan elde edersiniz.  Bu yöntemleri aşağıda sizin için sıraladık.

 

AppWererabbit Backup

Temel kullanıcıların yanı sıra profesyonel kullanıcılar için de bu uygulama APK dosyalarının yönetilmesi konusunda birçok fonksiyonu kullanıma sunuyor. Şık tasarımı ve kolay kullanıma sahip olmasının yanında pek çok opsiyon ile ortalamanın üstünde bir performans uygulamada karşımıza çıkıyor.  Geniş kapsamlı opsiyonları ile dikkat çeken bu uygulama Türkçe dil desteği de sağlıyor. 

APK File Manager

APK File Manager, Windows üzerinden APK dosyalarını yönetmek için muazzam derecede performansı bulunan bir program.  Bilgisayarınızda farklı yerlerde bulunan uygulamaların tamamını tek bir klasör üzerinde toplayarak  işinizi oldukça kolaylaştırıyor.  Bu programla birden fazla indirilen uygulamaların otomatik olarak bir tanesini silinmesini sağlayabilirsiniz. 

APK File Manager’ı  açtıktan sonra yükle butonuna basarak belirlediğiniz hedef klasörlerde tarama yaptırabilirsiniz. Kendi düzeninizi yarattıktan sonra Go tuşuna basın. APK File Manager, Windows işletim sistemi üzerinden Android uygulamaları yönetmek isteyen kişilere hızlı ve kullanışlı bir dosya düzenleyicisi olarak yardımcı oluyor. 

App Backup & Restore

AppWererabbit Backup kadar etkili olmasa da App Backup & Restore sade ve basit kullanımı ile biliniyor. Adından da belli olduğu gibi  uygulama onarma ve yedekleme işlemleri için oldukça elverişli. 

App Backup & Restore  bazı  dezavantajlara sahip olsa da,  aynı anda birden fazla APK dosyasını telefonunuzda yer alan uygulamaları gönderebiliyorsunuz. Böylece yapmak istediğiniz aktarma işlemleri çok daha kısa sürede tamamlanıyor. Kurulum dosyalarınızı güvende tutmak istiyorsanız sizin için birebir. 

APK dosyalarını yönetme işlemlerini sizler için yukarıdaki yazımızda belirttik. Sizlere vermiş olduğumuz özel ipuçlarını ve yöntemleri kullanarak, basit ve kullanışlı programlar ile hızlı bir şekilde profesyonel çözümlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *