Android İçin En Güzel 3 Dönüştürücü

Android İçin En Güzel 3 Dönüştürücü

Android sitemi için gerekli olan birçok uygulamanın varlığından söz edebiliriz. Bu uygulamalar çeşitli özellikleri ile birbirlerinden ayrılabilmektedir. Ayrıca android sistemi içerisinde kullanıcıları sıklıkla tercih ettiği uygulama sistemlerinden biri de dönüştürücülerdir. Dönüştürücüler sayesinde kullanıcılar gerek videoları gerekse çeşitli ses dosyalarını dönüştürülebilirler. Bu yazımızda sizlere android dönüştürücü çeşitlerinden bahsedecek, android için en güzel 3 dönüştürücü hakkında detaylı bilgiler sunacağız.

Video Dönüştürücüler

Android dönüştürücü hizmetleri içerisinde birçok alan mevcuttur. Bu noktada farklı dönüştürücü uygulamalarından bahsedebiliriz.

Androidler için uyumlu olan dönüştürücü sistemleri;

  • Ses dönüştürücüler
  • Video dönüştürücüler
  • Medya dönüştürücüler

Şeklinde sıralanabilir. Bu dönüştürücülerden biri de video dönüştürücüleri olmaktadır.

Video dönüştürücüleri ile birlikte video çeviri işlemleri gerçekleştirilmiş olur. Ayrıca videolarınızın kalitesini kontrol edebilmeniz ve videolarınızı oynatabileceğiniz multi medya dosyalarına çevirebilmeniz sağlanır. Bir diğer önemli nokta ise bu dönüştürücüler ile birlikte ses dosyaları da oluşturabilmenizdir.

Android İçin En Güzel 3 Dönüştürücü

Android İçin En Güzel 3 Dönüştürücü

Medya Dönüştürücüler

Medya dönüştürücü hizmetleri ile birlikte android cihazların farklı yönlerden çeşitli dosyalarına erişmesi sağlanır.

Medya dönüştürme sisteminin genel özellikleri;

  • Herhangi bir video dosyasının dönüştürülebilmesi
  • Android için oynatılabilir video dosyalarına erişim sağlanması
  • Video dosyalarının ses dosyalarına da dönüşebilmesi
  • Müzik videolarından müzik seçilimi
  • Videonun belirli bir bölümünün dönüştürülebilmesi
  • Başlangıç ve bitiş saatlerinin ayarlanarak özelleştirilebilmesi

Şeklinde sıralanabilir. Ayrıca bu sistemlerin birçok telefon modeli ile uyumlu çalışabildiğini de unutmamak gerekir. Farklı giriş formatlarının bulunması ve videoların kalitede düşüklük olmadan çevrilmesi de dikkate alınması gereken noktalar arasındadır.

Audio Converter Hizmeti

Audi converter uygulaması ile birlikte videoların ses dosyalarına dönüştürülmesi sağlanır. Ayrıca ses dosyalarını da farklı bir formata dönüşebilirsiniz. Bu uygulamanın all formats, mp3 cutter gibi özelleştirilmiş komutlarının da olduğunu unutmamak gerekir. Ayrıca dosyaların farklı dosya formatlarına dönüştürülmesi işlemlerinde birçok popüler ses formatlarını kendi bünyesinde barındırır. Bu uygulamayla ses dosyalarına ait olan teknik detayları da görüntüleme imkânınız bulunmaktadır.

Audio converter hizmeti ücretsiz olarak sunulan uygulamalardan biridir. Ayrıca bu uygulama ile birlikte ses dosyalarını farklı bir dosyaya dönüştürülebilirken bir yandan da ses dosyalarını kesebilirsiniz. Bu uygulama ile dönüştürüme işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilmiş olmaktadır. Ses dosyalarını keserken gerekli düzenleme işlemlerini tamamlayıp bu sesleri akıllı telefonlarınız için zil sesleri ve alarmlar olarak kullanabilirsiniz. Bir başka önemli nokta ise bu uygulama ile birlikte ses dosyalarının hızında ve ses seviyelerinde oynama yapabilmeniz olmaktadır.

Vidconvert Hizmeti

Vidconvert hizmeti adından da anlaşılacağı gibi videolarının dönüştürülmesi amacı ile kullanılmaktadır. Bu uygulama ile birlikte android telefonunuzda videoların kolay bir şekilde dönüştürülmesini sağlarsınız.

Basit araçları ile bu işlemlerinin kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Ayrıca video dosyaları üzerinden ses çıkarma, kırpma ve video düzenleme hizmetlerini bulundurur. Elde ettiğiniz çıktının sosyal medyada paylaşılması noktasında hizmet sunar.

Vidconvert uygulaması ile birlikte farklı video formatları kullanılmaktadır. Bu formatlar AVI, MKV ve WMV olarak sıralanabilir. Ayrıca ara yüz kullanımında farklı avantajları mevcuttur. Bir başka önemli nokta ise bu uygulamanın videolarda çıkış kalitesini iyi tutmasıdır.

Cometdocs Hizmeti

Cometdocs hizmeti dâhilinde android dosyaları içerisinde bulunan ses dosyalarını dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama ücretsiz olarak sunulan diğer uygulamalardan biridir.

Dönüştürme işlemlerinin tamamlandıktan sonra ses dosyaları sunuculardan silinmektedir. Ayrıca bu uygulamanın kullanımını ara yüzü sayesinde kolaydır. Dosya dönüştürme işlemlerinin gerçekleştirilmesi ise sunucular aracılığıyla sağlamaktadır. Bir başka önemli nokta ise bu hizmet ile farklı dosya formatlarına erişim sağlayabilmenizdir.

 

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *